left-foot right-foot left-foot right-foot left-foot right-foot left-foot right-foot left-foot right-foot left-foot right-foot

Ubytovanie v Snowlande

Vitajte v útulnom zázemí Snowlandu, kde nájdete ideálne ubytovanie pre každú rodinu či skupinu priateľov! Vyberte si z našej širokej ponuky, či už luxusných apartmánov, pohodlného hotela alebo útulného penziónu.

Pobyt v Snowlande ako darček?

Kontaktujte nás a dohodnime si spoločne nákup ubytovania u nás v Snowlande ako darček pre vašich blízkych.

Objednať cta-banner-nohy
wave-biela-hore
_DSC6723@2x

Apartmány Humno

Apartmány Humno priamo v srdci lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina. Väčšina izieb má balkón a poskytuje výhľad na stredisko. Skipassy v cene ubytovania.

Zabookuj si online Viac o apartmánoch
DEER1@2x

Penzión Deer

Čerstvo zrekonštruovaný a zmodernizovaný penzión (34) sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Snowland pri nástupnej stanici na sedačkovú lanovku. Vybavenie apartmánových bytov v penzióne nesklame ani náročného klienta. Hostia nájdu ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Skipassy v cene ubytovania.

Zabookuj si online Viac o penzióne
307206476

Apartmány GOLF&SKI

Ubytovanie vo Valčianskej doline v Apartmánoch GOLF&SKI ponúka izby vhodné aj pre tých najnáročnejších. Na výber je štandartná izba pre dve osoby, izba pre tri osoby, apartmán s kuchynkou a vlastnou terasou pre tri osoby ale aj veľký apartmán pre štyri osoby s vybavenou vlastnou kuchynkou. Apartmány GOLF&SKI sa nachádzajú približne 100 metrov od strediska Snowland a disponujú vlastným bezplatným parkoviskom.

Zabookuj si online Viac o apartmánoch